| Psihotiquew a întrebat:

Bună, TPU.
Am impresia că sunt lesby.
Am o ura faţă de băieţi deoarece consider că au o viaţă mult mai simplă decât noi.
Ideea e că mă atrag şi fetele într-un fel. Dar eu nu vreau asta. Aş vrea o viaţă normală.
Am o colegă de banca superbă şi mă tot gândesc la ea, fără să-mi dau seama. Îmi apare pur şi simplu în gând toată ziua.
Îmi place cum zâmbeşte, cum vorbeşte şi asta mă îngrijorează.
Aveţi idee ce am?
Să fie pentru că nu am avut nicio relaţie şi nu ştiu cu ce se mănâncă asta?
Sau e vârstă asta a adolescenţei unde totul e complicat şi nu-mi dau seama încă ce vreau?
Am nevoie de o părere, va rog.

Răspuns Câştigător
| Teo29 a răspuns:

Consulta te rog un psiholog, unul bun daca stii. Ai o idee preconceputa despre baieti, nu toti au viata asa de simpla. Sunt convins ca ai vazut comportamente aiurite de la unii baieti dar, asta nu inseamna ca trebuie sa te profilezi pe anormal, pe ceva nefiresc cum ar fi o relatie...cu o fata. Iesi la o cafea cu un baiat care ti se pare ok din punctul tau de vedere, sa vezi cum ti se va parea happy

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce consideri ca baieti au o viata mai simpla? eu consider ca fetele au o viata mai usoara,o fata isi gaseste un partener mult mai repede,o fata poate face sex cand vrea si cu cine vrea plus mai primeste si banii pentru asta,o fata se poate plange ca nu rade nimeni de ea da ca baiat sa plangi e jalnic,un baiat trebuie sa munceasca sa aiba ceva o fata isi desface picioarele si are mii de euro, plus o fata isi gaseste mult mai usor de munca, plus in era noastra femeile au mult mai multe drepturi de exemplu o femeie batuta de un barbat primeste dublu ca pedeapsa ca daca ar fi invers deci cum adica avem noi viata mai usoara? faza ca esti lesbi nu inseamna sa urasti baieti eu mam vazut cu lesbiene dar nu urau baieti pur simplu asa erau ele, posibil o dezamagire te face sa afirmi asa ceva da parerea mea a spune ca baieti au o viata usoara e o minciuna nu e adevarat asa ceva, barbatul are multe resposabilitati si totul se sparge in capul lui

| Psihotiquew explică:

Bărbaţii dacă şi-o trag cu multe sunt mai doriţi şi sunt " şmecheri ". Noi dacă o facem suntem c*rve.
Nu toate îşi desfac picioarele pentru bani.
Noi trebuie să avem studii înalte că să avem un loc de muncă decent, ei se pot angaja şi măturători de stradă, constructori şi alte cele, au multe posibilităţi.
Ei merg la muncă şi vin acasă, noi stăm cu copiii, facem mâncare şi mergem şi la muncă.
Şi multe alte chestii.
Au o viaţă mult mai simplă, îi doare la bască.