| xxxtzogo1xxx a întrebat:

BUNA TPU am luat gothic 1 si am vazut cat de super e sa fi magician si va intreb cum fac sa ajung ca sunt incepator mersi foarte mult si vrajile cum le capat pe level sau pe rand mersi mult

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

La inceput nu esti nici-o clasa precum stii,pe dealungul jocului o sa iti dea ce sa fii adica or sa fie in oras mai multi traineri (antrenori) si pur si simplu te duci la ala care spune ceva de wisdom/magic etc sti iegnleza te-ai scos este usor si frumos jocul, cam bugat el dar ok, oricum iti recomand si gothic 2+elder scrolls oblivion (in opinia mea il bate pe gothic!) Bafta!

| deejaycriss a răspuns:

Trebuie sa dai tasta B apoi sa scrii MARVIN si dupa aia dai din nou tasta B. apoi dai f2 si scrii Insert CH! Io is expert in gothic si am level 500 pe omul care ti-l da la inceput, si mai am un om de 200 adica GOMEZ