| ILoveMusic99 a întrebat:

Am mare nevoie de voi! Am un cont google si cu el intru mereu pe youtube! Dar acum vreau sa imi fa un cont de youtube normal si sa imi fac un canal pentru oameni in care sa incarc filmulete dar nu stiu cum! Am incercat sa dau deconectare si dupa sa creez alt cont dar ma trimite mere pe google(cont)! Si nu mai stiu ce sa fac! Va rog frumos sa ma ajutati! Cel mai bun raspuns primeste fundita garantat!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci cont pe youtube, trebuie sa-ti faci si cont pe google.
Este acelasi cont. Daca ai un cont pe youtube nu poti avea cont diferit pe google, pentru ca sunt "legate" ca sa intelegi mai bine.
Daca iti faci alt cont, nu inseamna ca cel vechi o sa se stearga, asa ca totul este ok.
Doar ca-ti trebuie un alt id, nu poti face 2 conturi pe google pe acelasi id din cate stiu eu.
Totusi incerca.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este obligatoriu sa-ti faci un cont nou de google mai intai pentru a-ti face cont youtube.

| Lalaloveu a răspuns:

Si eu am patit la fel. Trebuie sa iti faci un cont nou pe google pentru ati face pe youtube

| ILoveMusic99 explică:

Multumesc mult tuturor! Ma-ti lamurit!