| Jeraticx a întrebat:

Buna TPU am nevoie cat mai repede de ajutor dau funda si vot de unde pot downloada minecraft fara cont original sau minecraft multimc

sau un minecraft chiar daca are cont sa imi dati va rog contul si parola pentru ca nu pot sa imi fac cont la minecraft am vreo doua conturi si cand vreau sa le scriu in minecraft spune ca nu sunt bune dau funda si vot la cine ma poate ajuta cat mai repede

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Moduri pentr Minecraft
http://goo.gl/auPax

Jocuri ca Minecraft
http://goo.gl/JkdoP

Altceva nu știu momentan, nu îmi trebuie fundă/vot, nu pentru asta am răspuns.

5 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ia Minecraft cracked de pe h33t, te joci Play Offline dacă asta îți e util.

| Jeraticx explică (pentru DDCC):

Imi pare rau eu caut un maincraft mai real un joc asemanator sau un mod hd life
ceva de genul misa500.zip este un mod bun dar la mine nu functioneza merge sacadat daca poti gasi ceva cat mai repede iti dau funda si vot

| Jeraticx explică (pentru DDCC):

Ms ori cum daca ma mai poti ajuta cu ceva cum pot gasi un joc asemanator cu sims sau ceva de genul asta de jocuri mnecraft sau ceva mai real unde poti constru noi lumi

| DDCC a răspuns (pentru Jeraticx):

Asemănătoare cu Sims
http://goo.gl/YrSgT
Singles: Flirt up your life 1&2

Altele (ca Minecraft)
LittleBigPlanet 2
Kerbal Space Program
StarForge
Cortex Command
Cube World

| Jeraticx explică (pentru DDCC):

Mersi mult
chiar daca simsul este o prostie dar mi-ai fost de mare ajutor