| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Am mai multe conturi pe stardoll, dar aveam unul pe care eram superstar si aveam multe chestii super inca mai stiu parola si username-ul dar cand vreau sa intru nu pot...nu stiu de ce crying Sunt sigura ca username-ul si parola sunt corecte cand le scriu si sunt convinsa ca nu a intrat nimeni si mi-a schimbat parola. Daca intru pe alt cont si il caut pe cel vechi spune ca nu exista. Se poate sa se fi anulat contul pentru ca nu am intrat demult pe el? Va rog ajutati-ma! puppy dog eyes kiss

3 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII explică:

Merci! totusi, imi pare rau.sad tongue

| OoGAGoO a răspuns:

Buna am si eu cont pe stardoll si am sa-ti dau un raspuns.Adevarul este ca da din cauza ca nu ai mai intrat de mult timp pe acel cont el s-a dezactivat si nu mai poti intra pe el din cauza ca nu mai exista, se distruge automat dupa o perioada lunga dupa ce nu ai mai intrat pe el...Nu ca as fi patit dar mi-a spus o prietena ca si ea a patit la fel si apropo daca mai joci stardoll numele meu este Prynteszyka_Yo poate imi trimiti cerere de prietenie! Si bafta!

| AnnaMarria16 a răspuns:

Si eu am o verisoara ce avea un cont verena nu stiu cum laughing si nu a mai intrat pe el cam 3 sapt. ca nu i-a mai mers p.c-ul si acum, cand a intrat nu i-am mai dat voie sa intre si am incercat sa o vizitez de pe al cond si contul nu mai exista deci, da, contul tau a fost sters din motivul ca nu ai mai intrat pe el. Sper ca ti-am fost de ajutor. big grin :* Sa ai o zi faina!