| Marienuta2u a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor sau o parere
Imi place un un baiat de 9 luni el are 19 iar eu 15
Este bff ul fratelui meu
Iar nu stiu cum sa procedez
Imi da like la tot ce postez se uita la toate starile i am dat cerere pe Facebook snap si insta si peste tot in mai putin de 5 m mi-a acc trebuie za insemne cv nu? Cand ma vede imi zambeste mereu
Merita sa imi fac sperante sau da vb cu el?
Fara caternica
Dau funda

2 răspunsuri:
| AliTheo18 a răspuns:

Gandeste-te la diferenta de varsta, cred ca o sa te vada mai mult ca pe un copil in fata altor fete mai mari. Poate el vrea mai mult sa ii oferi, mai ales la varsta asta, nu te gandesti? Este posibil sa mearga, nu zic nu, dar este nevoie de maturitate, de accept din partea parintilor, de timp, de seriozitate din partea amandurora, depinde de ce vreti amandoi, cat si daca sunteti compatibili. Prietenul fratelui, nu stiu ce sa zic. Poate poti sa vorbesti cu fratele tau. Iti da un sfat, indiferent daca va intelegeti sau nu, cred ca totusi te iubeste si o sa spuna ce e mai bine pentru tine.

| jessica1029 a răspuns:

1 Nu conteaza diferenta de farsta!
2 Normal ca merita! Doar o viata ai! Daca nu vorbasti cu el acum nu o vei face niciodata!
3 Daca lui nu-i place de tine sa nu te superi! Vei castiga un prieten in plus.
Funda?