| Nadya21 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Vreau sa creez un site cu weebly.com. Dar vreau sa fie un site de logare/autentificare. Va rog ajutati`ma dau funda. Daca vreti contactati-ma la id anduuxdd. Si vorbim acolo. Multumesc anticipat dau funda! :*

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda ucoz.ro. l-am incercat si sunt destul de multumita de el, mai ales ca e usor de folosit. plusul cel mai mare care-l are e ca au si forum. ucoz.ro, de suport, si au multe materiale ajutatoare.