| Artemys a întrebat:

..am nevoie de ajutor... vreau sa va intreb daca stiti ceva statusuri sportive/despre sport/efort fizic. de astea. va rog ajutor. cel care ma ajuta ii voi da FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

1.Campionii nu se nasc in salile de sport, campionii sunt facuti din ceea ce au mai adanc sadit in ei : o dorinta, un vis, o chemare.
2.Preţul succesului este munca grea, dedicarea la antrenament şi determinarea, chiar dacă vom câştiga sau pierde, vom stiu ca am dat tot ce e mai bun din noi pentru a reusii.
3.Principiul este sa concurezi cu tine. E vorba despre imbunatatiri, despre a fi mai bun decat ai fost ieri.

1 răspuns:
| Pauu16 a răspuns:

Sunt niste citate: "Cea mai buna si rapida metoda de a invata un sport este sa urmaresti si sa imiti campionii". Talentul castiga meciuri dar munca de echipa si inteligenta castiga campionate". Transpiratie + sacrificiu = SUCCES. Cand pedalezi doar cursa de ciclism este importanta.