| dyenuttza a întrebat:

Buna TPU am nevoie de o parere eu am parul mediu ca lungime si ondulat, m-am gandit sa ma vopsesc dar nu stiu ce culoare? Momentan sunt satena, daca as gasi un link pe youtube cum as putea sa-mi aranjez parul adecvat pentru 14 ani nu mi l-as mai vopsi pentru ca se va decolora f rapid si va trebui sa-l vopsesc din nou? Ce parere aveti? As aprecia daca mi-ati trimite un link cu ceva frizuri si cu se fac, promit funda! happy

1 răspuns:
| Uza a răspuns:

Vopsestete negru cu vopseaua Aroma color, aceasta vopsea nu se decoloreaza niciodata.