| AlleSiAtat a întrebat:

Am nevoie de parerile voastre sau chiar de raspunsuri la urmatoarele 2 intrebari (fara jigniriwinking ) :

1. Pubertatea e nasoala! Am atata par pe picioare si maini... pfff... mai mult ca baietii. crying Dar sunt mica, in orice caz nu cred ca ma pot epila la varsta pe care o am. oh go on Sugestie? puppy dog eyes
2. De ceva timp am o durere jos, in partea dreapta. Nu dureaza mult, e ca un junghi...ce credeti ca ar putea fi?
FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ai omis sa ne zici ce varsta ai, orice etapa avietii este frumoasa daca esti trecuta de 13- 14 ani te poti epila, faza cu durerea e bine sa ii aduci la cunostinta mamei tale si ea va sti ce are de facut..nu ezita un mic control de rutina.
O zi frumoasa sa aihappy

4 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

1)pai depinde de varsta(eu de la 12 am inceput sa ma epilez)
2)incearca sa masezi bine cu spirt si o sa iti treacabig grin
sper ca te-am ajutat!
funda?!

| AlleSiAtat explică (pentru mihaelaalol):

Okay, pai... cum ar trebui sa ii zic mamei? XD E ciudat si putin rusinos x_x :$.

| mihaelaalol a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Ca te deranjeaza sa ai atata par si ca ai nevoie sa te epilezibig grin

| AlleSiAtat explică (pentru caramela):

Multumesc, deci mai am de asteptat cativa ani... O sa ii zic de fiecare data cand simt acea intepatura, sa mai insist putin.hee hee