| AnneBre a întrebat:

Care credeti ca este cea mai potrivita varsta pentru a te epila pe picioare?

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bai,eu zic ca cel mai bine este pe la 13-14 ani.

| Deiiu26 a răspuns:

Eu m-am epilat de la 13 ani, si nu ii dau dreptate fetei care a zis ca trebuie sa te epilezi dupa ce iti vine ciclu ca altfel esti mai paroasa, nu, eu m-am epilat cu 2 luni inainte sa-mi vina primul ciclu si nu sunt mai paroasa ca inainte.

| DoarOana a răspuns:

Buna,

Parerea mea e ca se poate incepe de la varsta de 14-16 ani cand deja si organismul incepe sa se dezvolte.

Pa, pa

| MâţaD a răspuns:

Depinde de fiecare persoana. igienic e de pe la 13-14 ani, caqnd incepi sa cresti si te intereseaza aspectul tau fizic mai mult decat inainte pentru ca na, esti adolescenta.

| Missdaydreaming a răspuns:

Pai. dupa ce iti vine ciclu e fffff ok. Daca o faci inainte s-ar putea ca dupa sa fii mult mai paroasa

| ღMyrunaღ a răspuns:

Cea mai potrivita varsta este la 20 ani
dar daca trebuie neaparat la 11, 12, 13... si mai sus. sub 11 nu recomand. te pup pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, poti sa te epilezi oricand, cu epilator sau crema, nu e indicat cu lama, deoarece firul se va ingrosa si poti sa te taihappy
Depinde, daca te deranjeaza parul e o solutie sa-l epilezi.
Pana la urma, acum nu ai de ce, pentru ca se apropie iarna si nu o sa prea porti pantaloni scurti.
Daca esti blonda, sau satena, si parul este blondut eu zic sa nu-l epilezi, pentru ca atunci cand te vei bronza nu se va mai vedeahappy
Alegerea e a ta, nu e o anumita varsta la care sa te epilezibig grin
Numai binebatting eyelashes

| ALLYALLY22 a răspuns:

Pai de la 17 in sus