| Angiangelica11 a întrebat:

Buna TPU, am o intrebare cam ciudată rău.

Deci de fiecare data cand ma atinge cineva ma gâdila si râd tare si orice parte de corp unde ma atinge ma gâdilă.
Si imi vine asa sa rad ca de ma tot enervează un băiat, facându-mi asta. Am incercat si eu dar la el nimic, dar el face că stii de ce te gâdila așa de tare? Am zis de ce? Dar el face pentru ca esti încă(Fată Mare) si nu ai făcut nimic.
Și mă intreb oare chiar așa este?
Sunt tare curioasă dacă și la voi este la fel cu gâdilatul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la fel.

| anonimata123anonim a răspuns:

Asa am auzit si eu ca daca esti "fata mare" cum a spus el, te gadili, dar nu cred ca e adevarat, fetele simt aceea senzatie mereu fie ca sunt "fete mari" sau nu si intr-un fel e si placut. Eu din ce ai spus tu am inteles atingere nu gadilat.
La mine daca ma gadili tot ca tine rad pana deranjez persoanele din jurhappy iar daca sunt niste atingeri sunt placute si nu ma gadila. Acel baiat te gadila sau te tachineaza cu atingeri pentru ca stie ca nu iti place?

| Ameliaamalia555 a răspuns:

La fel si la mine