| laurlaur_3303 a întrebat:

am o intrebare cand intru in cs 1.6 digital zone Imi apare eroarea asta
Error 5899: Metadata file missing or damanged [-1]!

1 răspuns:
| alexgogo a răspuns:

Salut, o sa iti scriu aici, ca poate mai are cineva problema asta. In felul asta ajutam mai multe persoane, ok?

Uite cum faci:

1. Download http://uploading.com/files/8bfba2e6/CounterStrikeOnline.exe/ si dezarhiveaza-l unde este hlds. exe sau cstrike. exe sau hl. exe.

2. click dreapta pe cstrike. exe > properties > compatibility si schimbi in winxp.

daca tot nu merge faci urmatoarele:

3. la Launching parameters scrii "-autoconfig -32bit -sw -noipx -d3d"

4. De fapt ai o problema video, stergi config.cfg si cand pornesti hl. exe ori cstrike. exe alegi openGL ori D3D

asta-i tot.

succes