| lauramonica a întrebat:

Am o intrebare credeti ca daca ai un iphone 4 esti tare?

Răspuns Câştigător
| Reminisce a răspuns:

Nu, nu ești. Crezi că un telefon te face om? Nu înțeleg de ce ți-ai lua Iphone 4 din moment ce îl folosești doar să suni și să dai mesaje. Mda, are WiFi, dar nu-l folosesc, are cameră de 5MP dar nu face poze strălucite, are mii de jocuri și aplicații care le au și alte telefoane. Nu văd rostul.

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,tu crezi ca un accesoriu te face mai tare? Conteaza cum esti tu ca om, un telefon nu te poate face mai tare sau stiu eu cum.Arata bine,are multe functii,e la moda si atat. Daca porti cumva numai haine originale,esti mai tare? COnteaza caracterul tau, infatisarea, nu un obiect.Multi considera ca vei doamne sunt mai tari, mai smecheri ca au asa ceva, dar nu e bine sa te arati cine esti si ce ai;

| alintush15 a răspuns:

Buna!
Daca ai minte in cap atunci esti tare!

Daca ai iphone 4 este dragut!

O zi buna!

| bleakk a răspuns:

Mai poti fi tare daca ai iphone 4 daca ti.l arati in public dar depinde si de tine.nu poti fi o fraiera si daca ai iphone 4 devii tare.depinde si de tine si ihponu e un smart foarte bun. fundita:*?