| Mada4ghn a întrebat:

Am o intrebare! Daca am fata ovala spre rotunda si am parul ondulat(doar la baza varfurilor si putin mai sus), cum sa ma tund-deoarece vreau sa ma tund cum se poarta acum.Am parul mediu, pana la umar dar vreau o schimbare, si am si breton in lateral, deci cred ca mare lucru nu as avea ce sa schimb, dar nivelul pentru forma fetei mele nu stiu care sa fie si nici cum sa fie tunsoareahappy

3 răspunsuri:
| Mada4ghn explică:

Pai tocmai asta e ...nu vreau sa mi-l fac cu placa

| DeazZ a răspuns:

Si eu la fel [parul ] si acum mi-am facut breton si imi sta super bine love struck

| moniii5 a răspuns:

Ti.ar sta bine cu breton in forma de V si ti.l faci cu placawinking