| Any_2752 a întrebat:

Am o intrebare:
Deci, am 11 ani si imi place de un baiat care face 15 in Septembrie. Ne cunoastem de 1 an, suntem foarte buni prieteni, dar vreau sa'i zic ca imi place de el. Nu neaparat sa se schimbe ceva, numai sa stie. Daca vrea, poate sa numai vorbeasca cu mine, dar totusi vreau sa stie chestia asta. E si o mica chestie, el este din Buzau, eu sunt din Alexandria, si cu el pot vorbi la telefon si rar pe mess. O buna prietena mi-a spus ca daca nu ii voi spune, voi regreta mereu. Chiar nu stiu cum sa'i spun...Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| CristiPavel a răspuns:

Spune-i ce simti. "Imi place de tine", ce se poate intampla in cel mai rau caz?

Nu-ti fie teama sa comunici.

| B343 a răspuns:

Pai daca esti timda pune pe cineva sa ii spuna sau trimite-i mesaj pe tel

| RkoRandyO4ever a răspuns:

La varsta ta...ma uitam in pantaloni sa vad daca sunt fata sau baiatlaughing Nu-mi ardea de baietei.Dar e alegerea ta. Eu una, zic ca, s-ar putea sa nu simta si el acest lucru, si mai apoi sa incerce sa se departeze de tine. Fa ce vrei.