| Elvis_Elvisone_2000 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare destul de banala recunosc cum se instaleaza un Router Wireless-N Tenda W316R, si mai vreau sa stiu daca e bun si daca iti aia bani suplimentari pentru internet daca iti ei rutar.Va rog fara jigniri, multumesc. FUNDA

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu intereseaza pe nimeni daca ai router in casa sau nu. platesti abonamentul lunar si faci ce vrei cu netul. Cand ai sa cumperi routerul vei avea instructiuni de configurare