| MirunaMira9 a întrebat:

:*
Am o intrebare... Din pacate si eu mi-am pus acel Facebook nou si acum nu il mai vreau! Se poate schimba? Pentru ca cel vechi imi placea mai mult...laughing)
Si mai am o intrebaretongue
Daca eu am dat like la o pagina de pe Facebook cum pot sa ii dau Dislike? Ca sa nu imi mai apara tot ce publica acea pagina!happy
Multumescc >anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| Natiiiiiii a răspuns:

Pentru prima intrebare nu mai merge sa revii la " facebook-ul cel vechi"
P.S: Si eu vreau straight face

Si pentru a doua intrebare: Intri pe pagina respectiva, iar in stanga pagini acolo unde scrie perete ( wall), fotografii(photos)etc. scrie si nu-mi mai place (dislike) si dai pe el.

Sper ca te-am ajutat!:*