| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare in special pentru fete... Ce parere aveti despre un baiat cu pistrui pe fata?

3 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Nu conteaza daca baiatul are sau nu pistrui.important este caracterul sau.si oricum, poate fi dragut si cu pistruibig grin

| AnnAnne a răspuns:

Pe unii arata bine pistruii, acum depinde si de personalitatea lui.Nu sunt pistruii prioritatea mea, conteaza sa ne intelegem, sa fie amuzant si sa am incredere in elhappy.

| TheScamy a răspuns:

Cei imi secsosi baietii sunt cei cu pistruii, fiindca sunt naivii, si usor de manipulat:X:X:X:X:X:X