| EuCeaANiumanui a întrebat:

Am o intrebare la care cred ca imi puteti raspunde.Trebuie sa merg la nunta unui prieten si nu stiu cum sa-mi fac parul si cum sa ma machiez.Am rochia albastra; parul saten; ochi caprui; fata ovala si sunt slaba.

Răspuns Câştigător
| CricketXTM a răspuns:

Pai scrii pe net ceva coafuri pentru par. pai ce par ai? thinking mediu? scurt? lung? Daca ai rochia albastra atunci te machiezi albastru sau albwinking.
Indrepti parul, ondulezi parulwinking. Te uiti la onglinda faci parul.Ca sa probeziwinking.batting eyelashes. Funda?! big grin love struck