| AnneMarriie a întrebat:

Buunaa happy
deci.maine am banchetuul love struck
si nu stiu cum sa ma machiez.am rochita negru cu rosu`. sus rosu jos negru.si ochii caprui. happy. parul saten. thinking
si nu stiu ce sa va mai zic:d
plzz ideiibatting eyelashes.puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Ai putea sa dai un mov mai inchis,sau daca nu poti combina rosu cu negru,acoperi tot ochiul cu rosu si dupa aia pui un pic de negru ca sa se vada si el pe acolo,sau daca nu un roz mai inchis la culoare,sau un crem, si daca nu stii nici in privinta parului, ai putea sa til ondulezi.

2 răspunsuri:
| Miki_9341 a răspuns:

Incearca sa fie ceva catr mai natural. putin rimel, tus e de ajuns