| Inamy a întrebat:

M-am vopsit cu vopsea permanenta dar nu mi-a placut nuanta asa ca in aceeasi zi mi-am aplicat un nuantator, acum problema e ca trebuie sa ma duc la mare. Daca, culoarea nuantatorului dispare v-a ramane vopseaua? sad Dau funda celui mai bun raspuns. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kiragagash2012 a răspuns:

Daca ai dat cu vopsea permanenta, poti sa o dai jos, trebuie doar sa iti dai din nou cu vopsea, dar in loc sa o lasi cat trebuie, o lasi zece minute si iti inmoaie vopseaua originala si se ia, dupa zece minute te speli bine cu smapon. Ai observat ca daca dai peste unghia facuta cu oja si stregi imediat se ia si cea veche? asa functioneaza si cu vopseaua, stiu sigur fiindca eu am reusit sa-mi fac parul natural la loc. Cu placere!

1 răspuns:
| mamasiita a răspuns:

Daca vrei sa scapi de nuanta permanenta
spala-te cu apa oxigenata