| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU. Am o întrebare mai ciudata dar sper sa nu vi se para foarte penibila... cum pot sa fac ca să nu se mai observe penisul în pantaloni? Mai ales atunci când am o erecție ma deranjează destul de tare și ma simt rușinat... ce metode pot aplica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti chiloti mai strâmpți, care sa stea mai stransi pe tine cand esti in public.

3 răspunsuri:
| Den1sa a răspuns:

Nu cred ca cineva se uita la pantalonii tai ca sa observe

| Cehoslovacia a răspuns:

Lasa ca n-are de ce sa-ti fie rusine sau sa te deranjeze, pana la urma cine ii pune sa se uite?
face una de-o seama cu mine in tramvai " domnu’ aveti slitul desfacut la blugi"
sa vezi ce zambet a apucat-o si pe ea si pe aia din tramvai, nu m-a deranjat deloc sa-mi fie rusine sau sa ma simt prost happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa asa, stai linisitit laughing E natural