| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.

Am si eu o întrebare pe care o s-o pun chiar dacă îmi este rușinelaughing

Bun deci sa încep.

După ce am avut contact sexual cu iubita mea, ea mi-a spus sa mergem amândoi în baie și sa facem dus.(în cuplu)

Am refuzat dar nu voiam sa fac asta. N-am avut de ales..si va spun de ce.

Toți bărbații știu ca după ce termina actul sexual penisul revine la mărimea lui non erecta..deci pe scurt ai penisul mic.

Asta ma deranjează..ma simt ciudat...foarte ciudat chiar..pana acum mergeam pe rand la duș.

Nu știu cum funcționează chestiile.
Eu am penisul de 16cm în stare erecta..nu stiu daca e o mărime bună sau nu dar nu ma deranjează.
(L-am măsurat când eram adolescent..eram mai tâmpitm ce sa zic.)

Deci ce pot face? Ma simt foarte ciudat.

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Si crezi ca o sa reusesti mereu sa eviti sa ti-o vada in stare flasca? E imposibil. happy
Intimitatea implica descoperirea corpului partenerei/partenerului in diverse ipostaze, deci arata-te asa cum esti. Crezi ca ea nu stie ca in stare flasca se face mica?

| darrio2007 a răspuns:

Mergand amandoi era posibil ca penisul tau sa intre iar in erectie. Poate ea ar fi avut fantezia sa o faceti si la duș.
Nu trebuie sa te rusinezi cand nu ai penisul in erectie, nu o intereseaza asta.

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit și nerușinat dacă peviitor nu ai merge la baie, dus și nu ai face sex cu fata decât după căsătorie.

| Violleta2022 a răspuns:

Cam mic dar nah, nimic de rusinat, ca doar este al tau, indiferent ce ai face.
Eu cred ca ar trebui sa te rusinezi atunci cand nu esti capabil sa-i oferi fetei un orgasm vaginal iar partida sa tina cel putin 10-15min, ca sa fie si ea satisfacuta.

| Laurrius a răspuns (pentru Violleta2022):

Cam mic si tu te inneci cu 10.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Laurrius):

Bravo! bag sama ca tu vorbesti din propria-ti experinta!

| Andrei96gggh a răspuns (pentru Violleta2022):

M am informat puțin și cică 16cm sunt chiar ok.tu ai spus ca e mic.tu vrei doar 20?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei96gggh):

16 cm este MEDIU

| Andrei96gggh a răspuns (pentru Violleta2022):

Tu ai spus miclaughing)

| doctorandus a răspuns:

Penis de 16 cm in erectie: e mai mare decat la majoritatea romanilor.

Daca ti-e rusine de ea: mergeti o saptamana la nudisti, impreuna. Acolo nu ai voie cu scula sculata, asa ca ai grija.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca ti-e rusine se te vada partenera gol, nu ar trebui sa faceti sex.Crezi ca iubitei nu i se pare dubios cum imediat dupa ce terminati fugi ca o cenusareasa ca sa nu-ti vada penisul in stare normala?

Cand erai adolescent trebuia sa iti arate cineva astfel de materiale, poate acum nu mai aveai aceasta mentalitate conditionata pe ceva atat de trivial precum marimea unei bucati de carne: https://www.youtube.com/watch?v=YqIPlu7QH_8

| Hyperion7 a răspuns:

Sa nu mai fii reticent, până la urmă e un proces fiziologic absolut normal(penisul sa intre in stare fleasca).
Cât despre mărime, stai bine boss, nu ar trebui sa îți puna probleme chestia asta.

| tunoi88 a răspuns:

Sa te doara la banana, ala il ai si cu el trebuie sa defilezi.
Daca vrei intr-adevar vrei indicatii cum sa stai cu el ridicat 5-6 ore, cum sa dureze partida de la 30 de minute pana la cateva ore, te pot ajuta cu mici artificii. Imi scrii in privat