| Roelly202 a întrebat:

Salut.Este o intrebare mai ciudata.
De ce in timp ce te masturbezi si te opresti deodata, penisul este inca in erectie si sta in erectie mai mult?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Va sta in erectie pana te termini sau trece stimul vizual, imaginatie sau ce anume til provoaca, erectia nu va tine mult timp

| Frank51 a răspuns:

Daca esti excitat foarte tare o sa stea in erectie pana cand ejaculezi. Daca si dupa ce ejaculezi inca exista stimuli(vizuali, auditivi, olfactivi, tactili) penisul va sta in stare erecta pana ejaculezi din nou. De regula se intampla doar la sex, stimulii fiind mult mai pronuntati.

| Willis a răspuns:

Nu, sau depinde de persoană. Poate la unii da, la unii nu. Dar per general, se culcă în câteva secunde sau minute 1-3-5 minute

| gege12321v a răspuns:

Dar ce vroiai? Cum ai luat mana să leșine?