| anonim_4396 a întrebat:

A mea nu e prea buna.Am avut primul contact sexual si nu am avut erectie totala.Ma simt frustrat de treaba asta.Contactul sexual a fost un chin in sensul ca nu ajungea destul de tare cat sa o introduc relativ usor.Ma simt rusinat si nu inteleg care e problema mea.Ce as putea sa fac sa am erectie la urmatoarele contacte sexuale?

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu te-ai masturbat prea mult, s-ar putea sa nu fi foarte atras sexual de ea, ci doar pentru ca e "disponibila" si atunci, creierul nu are suficicenti stimuli sa te faca beton.
Ori te mangai tu putin inainte, ori o rogi pe ea si prelungesti si preludiul, o saruti mai mult si pe mai multa suprafata, si pe sapte, si pe fund, nu numai pe sani!, si intri in ea doar cand simti ca esti destul de tare, dar nu brutal, ci usor, treptat, finut.
O mai si intrebi daca e ok, daca ii place si daca vrea si altfel, si altceva, iar in tot acest timp sa o saruti.

| ancutsa410 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai, dar relaxeaza te si va fi totul ok. e normal ca prima data sa nu iasa ca in filme.

| kandaraki a răspuns:

Probabil esti mic si fara experienta, probabil te masturbezi des.
asta si e problema, cand ai ajuns sa faci sex, te-ai blocat psihic

| Helpme99 a răspuns:

Renunta la filme porno. Vorbesc serios. Ele iti obisnuiesc creierul cu pixelii si lucruri care nu se intampla in realitate. Astfel cand ajungi la un contact sexual nu te mai poti excita