| pinkdark a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare...Nu stiu de ce nu mai pot sa mut foldere-le de pe ecran.de exemplu dacca vreau sa pun yahoo messenger in partea dreapta a monitorului sau ori unde sa il mut de unde e nu merge. ce are? ce sa fac adica

Răspuns Câştigător
| Matei10 a răspuns:

Dai clik dreaota pe desktop si dai pe prima "Arrange Icons By" si duap acolo o sa gasesti "Auto Arrange" ar trebui sa aiba un semn in fata, dai clic acolo si s-a rezolvat daca ai pc in limba romina dai clic dreapta dupa Aranjeaza icoanele dupa apoi dai pe arajare automata... si dupa va merge succes

3 răspunsuri:
| Mandy a răspuns:

Schimba imaginea de deckstop in una data standard, cum ar fi bliss.La mine a functionat

| pinkdark explică:

Mersi matei10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cel mai bun raspuns este a lui matei10