| Balonashee a întrebat:

Buna TPU am o intrebare urgenta! Am un iphone3gs si mi-am tras iFile din Cydia apoi, nu imi mai mergea cartela bine, se bloca etc, am incercat sa sterg iFile doar ca nu mergea. Apoi am intrat in program si am sters tot pas cu pas, apoi am vrut sa intru in jocuri si imi dadea toate programele albe.Am dat pe butonul de off si cand am dat on a inceput sa apara semnul de la apple [marul] apoi se ducea, apoi aparea. Nu stiu ce sa ii mai fac, va implor un raspuns urgent, dau vot, si funda va implor din tot sufletul sa ma ajutati [scuzati categoria, dar este la cea care raspundeti mai repede]

1 răspuns:
| pink425 a răspuns:

Foloseste un Nokia 1100. nu are prea multe chestii complicate in meniu :P...

urmareste video-ul asta si fa pas cu pas

http://www.youtube.com/watch?v=35RrGzxKSbI&feature=fvwrel