| crish98 a întrebat:

Buna TPU am o mica problema 3 colegi de la scoala zic ca sunt EMO dar eu nu am nici o treaba cu acest stil, nu plang des si nici nu ma tai pe vene. Intr-o zi am cedat nervos si am incepunt sa plang la scoala. Credeti ca din cauza lor pot deveni EMO...(Cel mai bun sfat primeste funda) Mersi anticipat big hug :*

3 răspunsuri:
| SASteve a răspuns:

WTF? Daca nu ai probleme psihologice nu ai de ce sa devi emo...

| crish98 explică (pentru SASteve):

Ok nu am probleme psihologice numai ca...ma cam exaspereaza multi mi-au zis sa ii ignor dar nu prea pot...

| heiii a răspuns:

Probabil se poarta asa pentru ca te imbraci ca un emo. schimba ti vestimentatia.mai bine ti ai reflecta muzica prin haine!