| bebelusha_3823 a întrebat:

Buna TPU:* am o noua poveste pentru voibatting eyelashesbuna de comentattongue acum 1-2 saptamana matusa mea(chiar daca este mai mare doar cu 5 anibig grin) plecata in spania mi-a dat o poza cu 2 baieti:d sa spun ce parere am despre ei. din start mi. a placut unul dintre ei iar ea m-a luat prin surprindere spunandu. mi ca celalalt este iubitu ellove struck(cei 2 sunt prt foarte buni). am ras la inceput pe seama luibatting eyelashespuppy dog eyes dar dupa mi s. a parut interesanttongue.matusa mea mi. a dat id lui sa vbm sa ne mai cunbatting eyelashesam vb zile insire pana dimineata:d am inceput sa ma atasez de el foarte mult chiar imi zice iubii in ciuda distantei dintre noistraight facevbm la telefon pe mess foarte mult si din cate vad a inceput sa simta ceva special pentru >minebatting eyelashes:". sunt foarte bucuroasa ca ne vom vedea in vacanta de vara dar sunt si trista ca la sfarsitul vacantei voi fi nevoita sa ma intorc in Romaniastraight face. cu siguranta vom petrece o super vacanta impreuna:*

sfaturi si pareri asteptlove struck si voi lua in considerare sfaturile >voastrebig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubire de o vara ceva frumos poate dupa pastrati legatura:X
mult succes:X

6 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Cred ca va veti distra chiar daca lumea zice ca relatiile la distanta nu tinwinking Daca va iubiti totul este posibil :*

| ThePunisher a răspuns:

Daca vrei sa iei in considerare sfatul meu bine, daca nu nu. NU te indragosti prin internet/tel/orice alt mijloc de comunicare. dragostea adevarata se construieste greu, in viata reala, nu in mediul virtual, si nici in viata reala nu reusesti intotdeauna. iti spun din proprie experienta, care desi nu e vasta, iti poate fi de folos daca tii cont de sfatul meu.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,ce vrei sa iti spunem? Nu ai nevoie de ajutorul nostru, distractie placuta, uite!hee hee

| aNdReEa_2925 a răspuns:

Poti sa il inviti si tu in Romania.

| roxy_5398 a răspuns:

Asa cum s-a mai spus, tot ce iti ramane de facut e sa te distrezi, si restul vine de la sine...
daca va veti intelege, va fi OK
Bafta :*

| bebelusha_3823 explică:

Multumesc tutror love strucklove struck chiar ma voi distra de minune:* Punisher chiar nu am de gand sa ma indragostescwinkingpe net sau orice altceva am avut si eu o experienta neplacuta de genu astastraight face poate la vara daca voi constata ca este o persoana care merita dragostea mea de.o vara macar de atatwinkingo sa ma indragostescbatting eyelashesdaca nu, nu este cazulwinking:* aNdReEa el chiar este romanbatting eyelashes e din timis si nu va fi nevoie sa.l invit in Romaniabatting eyelashes:* Multumesc inca o data tuturor>:d