| alexutjeje a întrebat:

Salut imi este foarte dor de bunica si matusa mea din Romania eu stau in Spania au venit in vacanta 10 zile si ieri au plecat despartirea asta este foarte trista Ce pot face?

7 răspunsuri:
| gazza01 a răspuns:

Vorbitzi la telefon, roaga pe cineva sa le ajute sa intre pe net sa le vezi la web!

| onlyme2851 a răspuns:

Vorbiti la telefon, sau pe net( prin Skype) daca ele se descurca. Incearca sa uiti de dor si sa te gandesti la altceva. O sa iti treaca.

| 999bianca a răspuns:

Nu cred ca este un leac pentru asa ceva, dar eu cred ca ar trebui sa astepti sa iti treaca..Pana la urma asta-i situatia.

| alexutjeje explică (pentru 999bianca):

Da trebuie sa treaca asta este viata

| 999bianca a răspuns (pentru alexutjeje):

Corecthappy

| alexandra19961996 a răspuns:

Cred ca ce; mai bine ar fi sa vorbesti cu ele la telefon sau pe mess cu matusa. alta solutie nu cred ca vei gasi decat daca se muta ele la tine si nu cred ca e posibil.

| Gabriela1313 a răspuns:

Vorbiti la telefon. Auzul vocii lor iti va ameliora durerea.