| UnKnoWw a întrebat:

Am o problemasadcand intru pe facebook si vreau sa fac un joc de exemplu:ce va prezice mo si foca sau sa ma uit pe pagina unui prieten... i-mi apare loading si imi da un site cu... vatzi prins voi. Ce are? Funda sadmultumesc

1 răspuns:
| 7eleven a răspuns:

Cel mai sigur sunt virusi. schimba browserul de internet cu oricare din mozilla, google chrome sau opera. Daca in continuare se repeta faza dezinstaleaza-ti antivirusul actual si pune un kaspersky internet security pentru ca observ ca esti frt activ pe internet (problema e constituita de faptul ca tu ai umblat pe siteuri gen cele catre care se redirectioneaza pagina)