| SecretName1234 a întrebat:

Am o problema.Cand vreo sa intru intr-un joc descarcat de pe net sau alt program descarcat de pe net imi apare:Windows cannot acces the specified drive, path or file. You many not have the appropriate permissions to acces the item.Imi apare chestia asta doar de cateva zile. Ce pot sa fac sa pot intra in fisiere decarcate de pe net?

1 răspuns:
| cristiunboy a răspuns:

Eu nu sunt sigur dar, cred ca trebuie sati reinstalezi windovsul...