| BlondaTha08 a întrebat:

Bună TPU, am o problemă pe facebook, nu merge să mai schimb numele. Pot face ceva anume pentru al schimba?!? Dau fundă :*.

Răspuns Câştigător
| LétalÉphédrine a răspuns:

Bună!
FaceBook-ul are o limită în schimbarea numelui, probabil pentru că oamenii nu-şi schimbă de prea multe ori numele în realitate, decât dacă se căsătoresc.
Din păcate nu îl mai poţi schimba decât dacă îţi faci un cont nou.
Succes!

4 răspunsuri:
| Smerix a răspuns:

Dacă l-ai schimbat de 5 ori, nu te mai lasă.Nu mai poți face nimic big grin
Fundă?

Răspuns utilizator avertizat
| HELBINSKI a răspuns:

Bună. Răspunsul e nu, din păcate. L-ai schimbat deja de cateva ori, și nu te mai lasă să mai faci asta de acum în colo. Îmi pare rău, o zi bună! happy

| pupuproblema a răspuns:

Buna asta mi s-a intamplat si mie acum 2 luni si toti prieteni mi-au spus ca daca vreau sa imi schimb numele sa imi fac alt cont! Sper ca te-am ajutat!