| DeliaDelii a întrebat:

Am o problemă serioasă, cred... Mă plictisesc groaznc, am jucat tot felul de jocuri... m-am plictisit, am început să citesc şi să scriu cărţi pe wattpad. m-am plictist, m-am săturat deja şi de filme şi seriale. Am NEVOIE de o ocupaţie, ceva noi şi interesant şi fără chestii gen "ieşi afară cu prietenii" pentru că ies dar am nevoie şi de altă ocupaţie în afară de asta. Dau fundă celui care mă ajută să-mi găsesc un nou hobby, dacă pot să-i spun aşa.

1 răspuns:
| sappy a răspuns:

Hobby-urile sunt pentru persoane cu imaginatie si timp liber care vor sa se recreeze, incearca ceva nou, diferit.Macar stii ca te-ai plictisit de viata virtuala, incearca ceva real:voluntariat, activitati sportive, domeniul muzical!