| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca de ceva timp, fosta iubitului meu imi cam da dedicatii prin poze gen ca "Nici ea nu era perfecta dar eu sunt urata", intelegi voi, chestii d-astea. Imi puteti da si mie niste link-uri cu poze pentru fosta lui? Puteti sa imi lasati Facebook-ul cu detalii despre poza de profil, sa mi le puteti da in privat sau sa imi spuneti unde pot gasi?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| HDReady a răspuns:

Nu-ti pune mintea cu prostul, ca are mintea odihnita si te bate cu experienta...