| Anonim0100 a întrebat:

Buna,TPU! Am parul foarte astpru il dau cu balsam de la syoss si este moale dupa spalare dar parca dupa o zi i-ar se face la fel de aspru nu,este moale deloc ce imi recomandati, ce produse stiti?

Funda!

Răspuns Câştigător
| eMiiau a răspuns:

Eu folosesc samponul Garnier Fructis si nu mai e nevoie sa ma dau cu balsam fiindca imi face parul moale si matasos si sunt super multumita de el. Ca sa ai parul mai matasos, inainte de a face baie, prepara intr-un bol o masca 100% naturala din piure de banane, ulei de masline si ou, o lasi sa actioneze 30-40 minute, dupa care te speli normal. Efectul e garantat + ca repara parul degradat.

1 răspuns:
| ellasweetlollipop a răspuns:

Daca este cazul il poti spala in fiecare zi. Pentru un par sanatos poti folosi un sampon BIO, organic, vegetal, sau cel mai accesibil ar fi sa folosesti un sampon pentru copii sau pentru bebelusi. Produsele pentru copii contin ingrediente mai blande care curata foarte bine parul. Funda?