| pitbull93 a întrebat:

am primit un pumn in ochi si mi sa invinetit, cum as putea sa fac sa imi treaca mai repede sau sa nu se vada

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Caută la plafar un unguent pe bază de arnică, și aplică pe zona interesată de cel puțin 3 ori/zi.
Pentru a acoperi discret echimoza, aplică pudră de culoare foarte deschisă, și bineînțeles, fond de ten în prealabil.
Baftă!

2 răspunsuri:
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Da-l cu fond deten iar cand esti acasa stai cu o punga de gheata pe el big grin

| georgel1989 a răspuns:

Dal cu fond de tenhappy