| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste pareri In curand va fi ziua prietenului meu si vreau sa ii fac o surpriza(cadou) la care sa nu se astepte sa fie ceva foarte surprinzator si special..si nu am idei.M-ati putea ajutahappy? Cea mai buna idee primeste FUNDA:*!

Răspuns Câştigător
| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Pai niste pantaloni, o mige de fotbal.baieti oricat de mri sant tot joaca fotbal.un telefon mobil, un tort, si chiar un sarut ii va fi de ajuns deoarece stie ca i l-ai dat din inima.