| Publicitatee a întrebat:

Buna TPU.Am si eu nevoie de niste status pentru baietii care ranesc fetele gen:Nu te SuPaRA baiatu meu nu-i nimic de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ care se f*t…M’ai lasat p mine pentru ea. N’am sa te iert in viata mea. Sau:Te uiti ca Fraierul in trecut. Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost! Dau fundita pentru cele mai multe si cele mai originalewinking

5 răspunsuri:
| A_7901 a răspuns:

Daca vrei original fa-l tu cu mana ta! Oricum e aiura sa pui statusuri kilometrice pe care nici macar nu le-ai facut tu.

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

DuThee`` faTHah` p` l-a SkOoallaaah``; x; x.

Alta treaba n-ai decat sa ne ceri noua statusuri?

Răspuns utilizator avertizat
| deutza a răspuns:

Crezi ca-mi pasa mie cu cine stai mai nou? In niciun kz. Credeai ca-s fraiera ta? Nu papusel.Lucrurile nu stau asa. Acum sunt alta si alta e viata mea! :X

T3 uItZi ca FrAiEru In tReCuT__[]__sI’Ty dAi sEaMa cE’aI pIeRdUt__[]__CaNd Ma vEsY ZaMBiNd fRUmOs__[]__Yty dAi sEamA K eSti PROST__"

De azi Te voi uita K inima ma lasa si De Viata tA de MaIne Nu`mi MaI PaSa E Doar vina Ta K n`Ai Pretuit iubirea mea Doar Vina ta jI Regret.Nu Te mai yert ""

N'ar fi frUmoS. N'aR Fi cInStiT sa nu rEcunOsc Ca Te'Am IuBiT Dar Cand IuBirEa EsTe In ZaDaR SenTimEnTeLe DisPar[] ~X!?""

Nu ai sa gasesti la nici o "EA" ceea ce vei adora la mine toata viata ta

Te dai deStept. iti canti singur`in struna. eu ma pis pe tine si iti urez o viata buna

Lasa Baiathu Meu cu Poate Aja e Mai Bn
PoOate cu Nici Nu Te`a Interesath`
Tu o Sa Plangi. Iar Yo o Sa Rad
Asa a Fost Candva
Si p Tn Nu Te Interesa

Vorbe goale fara efect
sa te mai vreau?!
m`am saturat sa te astept
de una singura
o sa ma simt PERFECT

Am trecuT peste Tine! Nu`tsi pune semne de inTrebare! Nu ma uiT inapOi, chiar daca pe amandOi ne doare

Ma linisteste un gand. Nu eu sunt cea care a pierdut Vine timpul cand o sa vorbim din nou Eu o sa rad de multe Tie o sa-ti para rau!"

Ji vrei sa te respeqt? Ai ambalaj misto dar contsinutu' e infeqt

[*] M`ai Mintit? Am Trecut Cu Vederea [*]
[*] M`ai Jignit? Se Mai Intampla [*]
[*] M`ai Vandut? te-am Dat Dreaq`!

Pozele cu mine.Stiu ca nu-ti fac bine.Pe ascuns cand le privesti.Mai rau tu te amagesti

Kt tiai batut joc de mine Sa numai ai parte de iubire sa suferi o viata intreaga si lacrimi un ocean sati cada

Asculta`ma bine! u` esti vinovat! fiindk niciodata nu m`ai respectat in bratzele` lui am gasit iubire ce nu am putut primit de la tine`

In orice clipa ma gandesc cum` am ajuns sa te iubesc? erai prea dulce la inceput da acum stiu te`ai prefacut. dc n`ai spui din prima zi ca n`ai sa ma poti iubi?

Am Facut Mereu Sa Ne Fie Bine. Si Tu Te'ai Gandit Numai La Tine sick< Cu Tine am Avut Rabdare Ti'am Stat Numai La Picioare

Kand Viata Ta Era Mai Grea.Doar Yo Am Fost Salvarea Ta Si Azi O Fericire N`am.Asa Krezi Tu K Meritam

Acum du-te! Fa ce vrei! Dar sa nu mai ai tupeu sa privesti in ochii mei

Mi-ai cerut sa-ti dau o sansa.si sa ma gandesc la noi Si-acum faci alta greseala. iar m-ai pus pe Locul 2

Ahh Ce Rau Iti PaRe Mai LAsAt sh Acum Te DoaRe Nu Te Mai CHinuii, LaNga Tnn Nu voi Mai Fii Numai HalEsk VraJEaLA Ta AKm AM pE ALciNeVa!

PlaNgeAm cAnd imi aMinTeaA de tine akuM plaNgi tu cAnd pRiVesTi pOzA mAa

Tu poate ca ai Eu n`Am nimic de pierDut!

Nimeni nu poate sa ma dOmine ReTine!

Si nu inteleg` poate sunt nebuna frate. Cum naiba spui ca ma iubesti da vrei s`o luam pe drumuri separate?

Iti jur ca am sa te bleStem`. sa nu ai parte de iubire decat atunci cand eu o sa te chem`. Si atunci cand viata o sa-ti fie grea sa-ti amintesti si sa plangi pentru iubirea mea!

m`Ai avut` si m`ai piErduTh`. `! acum ma` Vreii`?! nuh` se mai` p0atee` oriKaree` va fi ea` nuh` vA` lasa` amPrenTaa` mEah`

Imi ´ zici c ´ # sunt Tentatzie! # Cnd ´ iti futzi Tarfele nu simptzi Vre-0 Senzatzie;> ´ cand ´ esti cu ea ma vezi p mine # ´ ai putea s ' ma ai da nu te ´ Tine!"

Am prea mult tupeu si prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte

hai acum fara suparare
cine te crezi oare
cand in urma vei privi inapoi ma vei dori

Sunt Eu Mik, Dar A Draq Nu Sti Ce Ma Duce Capu De Vrei Sa Te Joci Cu Mine, Baga-te Daca Te Tine. Dar Iti Spun Ca Nu e Bine

Na! Citeste, retine, baga bine in cap. Si nu uita nici intr-un veac: Eu sunt fetita ce ti-a pus capac?

Acum Ma suNi cu aScunS si Nu Te poti Oprii din pLans; x