| Andrei1818 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor. Vreau sa ii fac un portret din creion prietenei mele de aniversarea noastra. Problema este ca nu sunt prea talentat la desen.

http://img832.imageshack.us/img832/5844/5369494514331449 3720765.jpg
Aici este link-ul la poza pe care vreau sa o fac portret din creion. Daca poate cineva sa o deseneze pe o foaie si sa o scaneze la imprimanta, apoi sa o uploadeze cu imageshack si sa o puna aici as ramane recunoscator.
Sau daca stiti vreun site sau program care transforma direct o poza normala intr-una facuta din creion va rog sa ma ajutati!

DAU FUNDA! si multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| VlntinaAdra a răspuns:

Http://www.fotosketcher.com/
Sau ai putea sa te duci prin parcuri la cei care fac portrete in creion si sa ii dai poza sa iti reproduca dupa ea :).