| Damii a întrebat:

Am si eu o intrebare:Am auzit o melodie super dar nu stiu cum se numeste si cine o canta. Din clip imi amintesc ca era unul care citea ziarul si a trecut o femeie prin fata lui... apoi dansau mai multi! Era un clip in genul lui "Freaky like me" Iar melodia parca era ceva cu "ding ding" Atat imi aduc aminte...plizzz vreau numele melodiei! funda

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Cred că este vorba de melodia ''Ring the alarm'', pe care o cântă Conecter.

2 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Melodia se numeste:
Connect-R- Ring the alarm
http://www.youtube.com/watch?v=IlaAqr09Who&ob=av2n
Funda?:o3