| pitiqqqqqq a întrebat:

Am un prieten care este la Universitatea Transilvania din Brasov; mai exact la Inginerie Mecanica. Cum as putea sa vad notele care le-a luat? Pe site nu prea am gasit. straight face Funda! puppy dog eyes [scuze pentru categorie]

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Asta imi suna a neincredere in prieten! Il poti intreba sincer ce note a luat sau le poti gasi afisate la avizierul specific facultatii insa pe net nu cred ca le gasesti decat daca studentii au un forum al lor insa si acolo trebuie sa fii logat... Femeile - detectiv nu-s prea placute barbatilor... Fiecare om vrea sa aiba secretele lui, apoi are vreun rost cautarea asta? Fii serioasa! Iubirea pentru el il poate ajuta mai mult decat informarea despre el! Uneori informarea despre el iti aduce mult prea multe tristeti; are vreun rost? Lasa-l pe el sa-ti spuna singur, cand simte nevoia! Numai bine!