| Iasminutza_8436 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare la care sper sa primesc cat mai multe raspunsuri. de curand ma tot gandeam sa imi fac un blog personal si mi-am facut dar nu stiu despre ce sa scriu va rog dati`mi niste ideii... dau funditakiss:*

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

Despre dragoste, sentimente, gen o carte! ceva asemanator, scrii despre oamenii pe care crezi ca ii stii dar de fapt nu i asa, mereu iti ascund ceva, scrii despre adevar! habar n-am? te am ajutat u ceva?

1 răspuns:
| NONAMEONe a răspuns:

Tot ce te inconjoara... banuiesc ca ti-ai facut blogul sa iti scrii gandurile. nu?!