| mytzzy_8364 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata despre videoclipu pe care l-am creat eu:)
Ce ar trebui sa mai adaug la el si ce nu ve place voua la el:)
Uite videoclipu:
http://www.youtube.com/watch?v=sMGNLmgQ9oM

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Mie una imi place adica este facut pentru prietenele tale si este un gest minunat, oricum daca l-ai vacut in windous movie maker poti sa pui si cateva execte speciale, nu stiuh sa pui efecte de apropiere de departare...etc, ar iesi si mai frumos love struck, sunt sigura ca prietenele tale sunt foarte impresioanete de gestul tau love struck

2 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

E foarte frumos.nu-i mai trebuie nimic.Melodia se potriveste foarte bine cu tema, e SUPERB! Bravo voua, ma bucur ca ai o prietena adevarata!winkingrar intalnesti astfel de oameni.

| Iulya_5757 a răspuns:

Ceau!
Pune mai multe poze cu voi doua (impreuna).

vot? funda? happy