| razvan12345 a întrebat:

Particip la un concurs pe baza de voturi si nu stiu cum as putea face voturi mai repede, va rog dati-mi si mie niste idei sau ceva!
Linkul este acesta! http://b-zone.ro/rpg/concurs/frag.php?player=razvanys

1 răspuns:
| dOoLcShe a răspuns:

Buna:*.daca vrei multe voturi trebuie sa le arati celorlalti jucatori ca meriti aceste voturilove struck.ex:.sa fi draguta...dar daca vrei voturi "rapide: trebuie sa le spui la mai multi jucatori ca : esti draguta si ca ai vrea un vot de la ei love struck dar daca nu merge cel mai bine ar fi prima variantalove strucknu poti obtine voturi "rapide" trebuie sa asteptilove struck,,, fi draguta cu toti si sa fi d treabalove struckfi mai apropiata de ei si fai sa te placalove struck [funditalove struck? plizzz]