| Scorpiiutsaa a întrebat:

am si eu o intrebarethinking
spuneti-mi si mie metode de facut credite pe imvu, si daca stiti explicati-mi va rogbig grin

1 răspuns:
| robo3000 a răspuns:

Stiu eu love struck prima data dai la '' eran credits '' ceva de genu dupa dai la 1500 dupa la by email dupa iti scrii e mailul si si cred ca parola, dupa intri pe e mailul tau dai la imbox sau la spam undeva ai un mail de la imvu dai pe yes de 4 ori si a 4 a oara facu contul dupa rogi pe cineva sa intre pe contul care l-ai facut si sa te invite de 5 ori. Funda?