| mirabeluska a întrebat:

am si eu o intrebare! st pasionata sa fac bratari si stiu sa fac diferite modele!
am si ata si tot ce imi trebuie, dar prietenii, fiindca au vazut ca stiu sa fac imi tot cer bratari si ce m-am gandit eu:...sa incep sa fac bratari la comanda si sa le vand:p
ce ziceti? e o idee buna?big grin

as vrea sa imi dati si o "reclama" pe care sa o trimit prietenilor:p
de ex:"fac bratari la comanda din ata de glem, din diferite culori"

mz anticipat si dau funda pentru cel mai bun raspuns:d

Răspuns Câştigător
| Nam a răspuns:

Ar fii o idee buna. faci si banii de buzunar si sunt sanse ca prietenii tai sa spuna si la alti prietenii si tot asa... Bafta. cine stie poate comand si eu big grin Funda?

2 răspunsuri:
| LoveInTheDark a răspuns:

E super ideea...si eu fac bratari dar nu am la cine sa le dau tongue

| mirabeluska explică:

.waiting...
si "reclama" care v-am cerut-o?laughing