| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare: sunt clasa 9-a la un liceu tehnic si vreau sa ma transfer DUPA PRIMUL SEMSTRU la un liceu teoretic s-a intrat cu media de 45 sutimi mai mare decat a mea.intrebare mea este daca: ma pot transfera dupa primul semstru si ce MEDIE CONTEAZA din primul Semestru sau cea din clasele 5-9 sau asa ceva va rog ajutati-ma

P. S. liceu tehnic este ff. departe de casa iar cel teoretic este la mine in oras

Dau funda.Multumesc

1 răspuns:
| cRIT a răspuns:

Din cate stiu te poti transfera.Dar trebuie sa dai niste diferente.
Bafta la transfer.