| kitzulina a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu o intrebare.
Unde pot gasi o floare care asemanarea unui penis?
Am gasit pe net doar poze dar eu as vrea sa o cumpar pentru cineva care isi face majoratul.
Sunt din Constanta.
Daca ma poate ajuta cineva.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vrei sa o primesti in cap, la plecare?
Floarea...la aia ma refer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io nu cred ca ai găsi așa ceva rolling on the floor Ai putea sa cauți o perna așawinking

| Anabela777 a răspuns:

Nu prea cred ca vei gasi nicaieri. Nici macar la florarile online nu gasesti ceva asemanator cu ce vrei tu, ele concentrandu-se mai mult pe florile ce sa vand bine, ca trandafirii. Ai putea in schimb sa-i iei o cana in forma de penis sau multe alte chestii de genul.

| smihai23 a răspuns:

Nu prea cred că vei găsi, că de obicei florile de genul, sau mai ciudate, cresc în mediile tropicale...